C.I.B., C.I.B.P. BRAVE Casidy ray , SPKP 315, chovná

Junior šampión SR, Šampión SK , Grand šampión SK,  Šampión Rakúska, Šampión Maďarska, Šampión CZ,  Chorvátska, Medzinárodný šampión krásy, Klubový šampión, coursingová licencia, Medzinárodný pracovný certifikát, Medzinárodný šampión pre krásu a výkon.

 

 
Alias: Brave

Dátum narodenia:  

 Dátum úmrtia:

Otec:      
Matka: 

Chovateľ:

11. 9. 2008

19. 9. 2015

Ich. CESARO Mezi kamarády
Ch. PLUIREAN von Schloss Neuschwanstein

Pavlína Polčičová

Farba:
Skus: 
Výška: 
Váha: 
 

Matka vrhu:

Výstavy:
Rodokmeň:

plavá
nožnicový
84 cm
57  kg
 

"C" - Casidy Ray

otvoriť
otvoriť

        

                                   

                                                      

 

 

 

Charakteristika: 

 

Brave je fenka z nášho  vlastného chovu. Napriek tomu, že to bolo najmenšie šteňa z vrhu, môj inštinkt nesklamal a vyrástla z nej úžasná psia bytosť.  Má priateľskú a vyrovnanú povahu, výbornú výšku, silnú kostru s elegantným pohybom , tmavým pigmentom a loveckým pudom.

Má rada výstavy aj coursing. Na výstavách dokázala do veku 2,5 roka získať titul Inter šampióna a šampióna v 4 krajinách. Získala množstvo CAC, CACIB,  BOB a aj nejakých BIG.  Ale aj tak ju najviac baví lovenie a coursing. Brave je môj splnený sen - mať psa úspešného na výstavách aj na cousingu. Som na ňu hrdá o to viac, že je to  fenka z môjho vlastného chovu.

Napriek tomu, že už je mama nášho vrhu C, stále nestratila nič zo svojej iskry a hravosti. Už deväť týždňov po pôrode obstála na svetovej výstave v Salzburgu so známkou Výborná a dokázala v roku 2012 dokončiť podmienky na udelenie Medzinárodného pracovného certifikátu. Zatiaľ je to jediný vlkodav na Slovensku, ktorému sa takýto certifikát podarilo získať a jediný írsky vlkodav v Európe,  ktorému sa podarilo ziskať titul C.I.B.P. ( Medzinárodný šampión pre krásu a výkon).

Šteniatka, ktoré dala vo vrhu C po nej zdedili silnú kostru, elegantný a ľahký pohyb, ale hlavne skvelú priateľskú povahu. 

 

 

 

 

Brave a jej úspechy - Brave and her success:

 

Foto:

 

 

TOPlist
aktualizované: 19.11.2017 21:03:01