C.I.B. ECLIPSE Flintstone, SPKP 432, chovná

Junior šampión Maďarska, Šampión chorvátska, Šampión Slovenska,Grand šampión Slovenska, Mezinárodný šampión (C.I.B.) coursingová licencia, 6 x CACIB, 5 x BOB, 

 

 
Alias: Easy

Dátum narodenia:   
 

Otec:      
Matka: 

Chovateľ:

23. 4. 2011
 

Easy Runner EOGHAN 
Jch. DARKNESS Flintstone

Jana Müllerová (Cz)

Farba:
Skus: 
Výška: 
Váha: 

Matka vrhu: 

Výstavy:
Rodokmeň:

žíhaná
nožnicový
84 cm
59 kg

 "D"  Casidy  ray

otvoriť
otvoriť


        

                                   

                                                      

 

 

 

 

 

 

Charakteristika: Eclipse je fenka, ktorú som si kupovala hlavne kvôli coursingu. Jej rodičia sú obaja úspešní pretekári. Zatiaľ to vyzerá, že sa mi plány splnia. Easy miluje behanie a naháňanie čohokoľvek. Uvidíme, ako sa jej bude dariť na výstavách a na pretekoch. Je to fenka s milou priateľskou povahou, neskutočne zvedavá a učenlivá. Má nádherný priestranný a elegantný pohyb. 

Za to, že ju doma máme môže Eva Voborníková, ktorá na moju poznámku o tom, že mi doma chýba ešte niečo tmavé namiesto Casinky, iba podotkla, že prečo sa nejdem pozrieť k Jane Müllerovej, že má zaujímavé tmavé šteňatá.  A tak som tam proste zavolala, slovo dalo slovo a my sme sa vybrali na návštevu..  No a bolo to -  Eclipse (Easy) sa stala členom našej rodiny. Dokonca sme si v nej kúsok Casinky naozaj doniesli. Babka Easy - Ginevra Norman a mama Casidy - Gwendolin Norman, boli sestry...

Easy sa stala šampión Chorvátska ako 15 mesačná, ako 18 mesačná získala coursingovú licenciu a naučila ma, že čakať na psa v lese viac ako 30 minút nie je nič neobvyklé. Je to živé striebro a neunaviteľný bežec. Na špeciálnej akcii venovanej iba vlkodavom - Tullamore cup, ktorú oganizuje Edita Bérešová každý rok, dokázala vyhrať súťaž o najkrajší pohyb - na výstavu bolo prihlásených 88 vlkodavov.

Ale napriek svojej akčnosti, alebo práve vďaka nej, je Easy pes, na ktorého sa nedá hnevať, nech vyvedie čokoľvek... príde, sadne si pred vás a vtlačí sa do človeka na mínus dva centimetre, vynúti si objatie aby sa presvedčila, že sa na ňu nehneváte  a potom spokojne odíde na miesto. Je to proste zlatíčko.

 

5.3.2014 sa stala mamou nášho vrhu D - mamou 8 krásnych šteniat: Dante, Darock Nial, Deaglan, Daisy, Dharma, Doreen, Delaney a Darchel.  

vrh bol veľmi vyrovnaný a šteniatka sa ja javia veľmi perspektívne, dvaja súrodenci už si vyskúšali aj coursing a celkom ich to bavilo. 

 

  

Foto:


 

 

 

 

TOPlist
aktualizované: 24.06.2018 12:31:50