CASIDY RAY Kilfane

Casidy Kilfane

 
Alias: CASIDY

Dátum narodenia: 
Dátum úmrtia:  

Otec:      
Matka: 

29. 3. 2002
3. 11. 2009

ELDORADO Norman
GWENDOLIN Norman

Farba:
Skus: 
Výška: 
Váha: 

žíhaná
nožnicový
78 cm
 55 kg

        

                                   

                                                      

Charakteristika: Casinka sa narodila presne v deň mojich 33 narodenín. V uchu mala tetovacie číslo 133 a aj keď už je našich štvornohých spolubývajúcich podstatne viac, ona vždy bude prvá. Všetko nasvedčovalo tomu, že ona bola môj osud. Ukázala mi, aká úžasná je vlkodavská povaha. Jej vďačím za to, že sa naša vlkodavia svorka rozrástla na 4 členov.

Chovná

Casinka je chovná vlkodavka, napriek tomu nikdy nemala a ani nebude mať šteniatka. Užíva si svoj slobodný psí život na vychádzkach v lese. Výstavy ju nikdy nebavili. Bolo to pre ňu utrpenie a tak som ju tým prestala zaťažovať. Keďže bývame pod Malými Karpatami, do lesa máme 5 minút a pre ňu je to raj. Ona je naozaj prirodzený lovec. Napriek svojmu veku miluje dlhé prechádzky a rýchle šprinty. Každého nového člena svorky učí slušnému psiemu správaniu a veľkú časť výchovy zvláda za mňa. Je to môj najlepší pomocník.

3. 11. 2009 - sa navždy zastavilo srdiečko našej Casinky - Casidy ray Kilfane. Zomrela v spánku vo veku 7 rokov a 8 mesiacov. Bude nám veľmi chýbať - bola prvá...

 

 

Foto:

 

 

TOPlist
aktualizované: 24.06.2018 12:31:50