DHARMA DEW Casidy ray

6 x VN 1, 1 x res BIS puppy, 5 x CAJC, 3 x Junior BIG, Junior šampion SK, Šampion SK, Majster Slovenska v coursingu 2016, Coursingový víťaz 2016 SK, Športový víťaz RHS 2016, Víťaz pre krásu a výkon 2016

   

 
Alias: Dharma

Dátum narodenia:   
 

Otec:      
Matka: 

Chovateľ:

5.3.2014
 

Quinhunt´s Nantang Nikanu 
C.I.B. Eclipse Flintstone

Ing. Pavlína Polčičová

Farba:
Skus: 
Výška: 
Váha: 

Výstavy:
Rodokmeň:

žíhaná
nožnicový
84 cm
54 kg

otvoriť
otvoriť

 

        

                                   

                                                      

 

 

 

Charakteristika: Dharma sa narodila u nás doma a pravda je, že nebolo od začiatku jasné, že práve ona zostane doma. Nevedela som si vybrať medzi dvomi dievčatami, ale svoju voľbu absolútne neľutujem. 
Zatiaľ je to "malé" veľké šidlo, celá po mamine. Besná a zvedavá. Miluje prechádzky po lesoch a aj návnada ju zaujíma, aj keď na to má ešte čas. Zatiaľ sa s ňou iba hráme.  Každému musí prejavovať lásku veľmi svojským spôsobom - proste si na neho vylezie a celá ho zaľahne. Je jedno, kto to je, dôležité je, že je na dosah..
Aboslvovala už zopár výstav v triede dorastu, len aby vedela, že aj také nás občas čaká. Vždy dostala o rozhodcu náherný posudok, čo ma veľmi teší. Čas ukáže, čo nám z nej vyrastie. 
Výstavy v triede mladých zvládla perfektne a behom 8 dní získala titl Junioršampióna SK. Dokonca získala 3 x ocenenie Junior Best in group... 
Začiatok dopeláckej karéry začla skvele zo 4 výstav má 3x CAC a raz R-CAC .. 
Stále ešte nie je hotová a na to aby bola skutočne dospelá jej ešte treba veľa času. 
 
 

 

TOPlist
aktualizované: 24.06.2018 12:31:50